Kısa Filmler

The Device – “Her bulduğunu kurcalamayacaksın”

hqdefaultClaude Lee Sadık’ın yazıp yönettiği kısa bilim kurgu filminin başrolünde Leo Mates oynuyor. Filmin ana konusu her bulduğunu kurcalamayacaksın teması üzerinde gelişiyor :). Kahramanımız yolda bulduğu kumandavari bir aleti cebinde eve getiriyor. Sonrasında ise aletin aslında kumanda olmadığı elinde tuttuğun resmin veya eşyanın asıl yerine seni ışınlayan bir aygıt olduğu anlaşılıyor. Herşey buraya kadar iyi 🙂 Ancak kahramanımızın ufak bir dikkatsizliğinin nelere mal olacağını gördüğümde hayııır! nidaları eşliğinde duygularına tercüman oldum.

Eğlenceli ve mesajı yerinde bir kısa bilim kurgu filmi. Ben beğendim sizinde izledikten sonra yüzünüzde ufak bir tebessüm olacağını düşünüyorum.

 

İyi seyirler…

 

Yönetmen : Claude Lee Sadık

Senaryo : Claude Lee Sadık

Oyuncular : Leo Mates

Editörün Puanı: 7,5/10

 

 

Ceyhun Ateş

Cep telefonunun olmadığı, internetin henüz icat edilmediği, siyah beyaz televizyonların tek kanallı yayın yaptığı bir zamanda doğdu. Teknolojik devrimin ortasında ilk gençlik yıllarını Mac Gyver izleyerek ve Cylonluların aslında varolabileceğini düşünerek geçirdi. Profesyonel bilim kurgu dizi ve film izleyicisi olarak kişisel yolculuğuna devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın