Kullanım Koşulları

                                                        logo7beta

1. Yildizgemisi.com, bilim kurgu konuları ile ilgili dizi, film ve güncel bilgileri kendi yorumlarını da ekleyerek aktarmayı hedefleyen bir bilişim içerik portalıdır.

2. Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz  Kullanım Koşulları’nı okumakla mükelleftir ve siteye girdikleri anda kullanım koşullarını okuyup kabul etmiş sayılırlar.

3. Sitenin içeriğinin kısmen ve/veya tamamen kopyalanması ve benzer amaçlar için kullanılması kaynak gösterilmemesi durumunda pek hoş karşılanmayacaktır.

4. Yildizgemisi.com, sitenin içeriğini, kullanım koşullarını ve yapısını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

5. Yildizgemisi.com sitesinde diğer web sitelerine ait linkler, reklamlar bulunabilir. Yildizgemisi.com söz konusu bu sitelerin içeriğinden ve/veya ticaret aktivitelerinden sorumlu tutulamaz.

6. Yildizgemisi.com içerisinde yazarların paylaştığı yazı ve haberlerin içeriğinden ötürü yildizgemisi.com sorumlu tutulamaz.

7. Yildizgemisi.com bakım, güncelleme ve/veya ticari nedenlerden ötürü önceden haber vermeksizin verdiği hizmeti kısmen veya tamamen durdurma hakkını saklı tutar.

8. Yildizgemisi.com sitesine kayıt olurken verdiğiniz e-mail adresleriniz ve iletişim bilgileriniz hiçbir suretle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

 

Yıldız Gemisi Mürettebatı

Bir Cevap Yazın