Dizi

Bir tanıdığa bakıp çıkacağım…

stitDisplazi hastalığı olan Kirsten babasının onu terketmesi ile sorunlu bir çocukluk yaşayarak büyümüştür. Tesadüf sayılamayacak bir şekilde kendisini hükümetin gizli bir projesinde ölen insanların hafızalarına girerek gerçekleşen cinayetleri çözmeye çalışırken bulur.

Genel konusu yukarıda yazdığım gibi olan dizi eğer ana konusuna yardımcı olacak yan hikayeleri zenginleştiremezse 2.sezon onayını alması zor gözüküyor. Ölü insanların beynine bir arkadaşa bakıp çıkacağım mantığı ile giren ve ölü beynin içerisinde kendi evindeymiş gibi rahat dolaşan Kristen(Emma Ishta) şuan için diziyi güzelliği ve düzgün fiziği ile sürüklüyor.

Henüz hikaye başlarında olduğu için çok umutsuz konuşmakta istemiyorum ancak benim listemde ilk 10 da alt sıralarda kendine yer bulabilecek bir dizi. Yinede bir kaç bölüm daha bekleyip görmek gerekiyor.

 

İyi seyirler…

 

Yaratıcı                  : Jeff Schechter

Dizi Oyuncuları : Emma Ishta, Kyle Harris, Allison Scagliotti

Yapım Yılı             : 2015

İMDB Puanı        : 6,4/10

 

 

Ceyhun Ateş

Cep telefonunun olmadığı, internetin henüz icat edilmediği, siyah beyaz televizyonların tek kanallı yayın yaptığı bir zamanda doğdu. Teknolojik devrimin ortasında ilk gençlik yıllarını Mac Gyver izleyerek ve Cylonluların aslında varolabileceğini düşünerek geçirdi. Profesyonel bilim kurgu dizi ve film izleyicisi olarak kişisel yolculuğuna devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın